Autor: Kristina Lijović, 23. 2. 2016.

Na temelju članka 2. i članka 6. Zakona o poticanju zapošljavanja („NN“ br. 57/12., 120/12) OSNOVNA ŠKOLA POREČ objavljuje

( M / Ž )

za prijam polaznika/ca na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa u OSNOVNOJ ŠKOLI POREČ.

U okviru programa Hrvatskog zavoda za zapošljavanje „Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa“ , prima se polaznik/ca stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa, u trajanju od 12 mjeseci, s punim radnim vremenom i to:

Uvjeti: Filozofski fakultet, VSS - VII st. str. Spreme

Uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („NN“ br. 87/08.,86/09.,92/10.,105/10.,90/11.,16/12.,86/12., 94/13.i 152/14).

- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

- dokaz o prijavi u evidenciju nezaposlenih (uvjerenje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje)

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a polaznici su prije sklapanja pisanog ugovora dužni dostaviti na uvid originalne dokumente.

Uvjete za prijavu na ovaj Javni poziv ostvaruju nezaposlene osobe bez radnog iskustva u zvanju za koje su se obrazovale, osobe koje se u evidenciji tijela nadležnog za vođenje evidencije o nezaposlenima, kao nezaposlene osobe, vode duže od trideset dana i koje bez obzira na razdoblje ukupno evidentiranog straža u mirovinskom osiguranju nemaju više od jedne godine staža u zvanju za koje su se obrazovale, odnosno evidentiranog staža ostvarenog po toj osnovi kod tuzemnog ili inozemnog nositelja obveznog mirovinskog osiguranja.

Prijave s dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave Javnog poziva na mrežnim stranicama HZZ na adresu: OSNOVNA ŠKOLA POREČ,

Rok dostave prijava s dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta: 2.3.2016.

O rezultatima Javnog poziva kandidat/kandidatkinja će biti izvješteni u roku od osam dana od izvršenog izbora.