Predrag Brkić

25.05.2017. 09:48
25. svibnja - Međunarodni dan nestale djece
Međunarodni dan nestale djece obilježava se od 1983. godine svakog 25. svibnja čime se odaje počast nestaloj i pronađenoj djeci ali i podiže senzibilitet građana po pitanju ovog fenomena.

24.05.2017. 08:20
24. svibnja - Europski dan parkova
Obilježavanje Europskog dana parkova inicirano je od strane Federacije EUROPARC s ciljem podizanja svijesti o zaštićenim područjima i parkovima. Prvi je put obilježen 1999. godine kad je organiziran širok spektar aktivnosti u zaštićenim područjima, s naglaskom na važnost zaštite prirode.

26.05.2017. 10:02
Obavijest o prikupljanju krupnog otpada na području općine Kaštelir-Labinci
Postavljanjem privremenih kontejnera za odvoz krupnog kućnog otpada na području općine Kaštelir-Labinci završava ovogodišnja eko akcija koju je i ove godine organizira  gradska komunalna tvrtka Usluga Poreč d.o.o.. Za odlaganje otpada osiguran je po jedan privremeni spremnik, zapremnine 7m3, koji će biti postavljeni u periodu od 29. 05. do 01. 06. 2017. godine,  na sljedećim […] The post Obavijest o prikupljanju krupnog otpada na području općine Kaštelir-Labinci appeared first on Poreština.info news portal.

26.05.2017. 09:13
Tisuće mladih iz cijeloga svijeta plešu u Poreču
Glazbeno-plesnim spektaklom i predstavljanjem svih sudionika koji su u Poreč pristigli sa svih kontinenata otvoreno je preksinoć u Zelenoj Laguni natjecanje DanceStar – World Dance Masters 2017, koji ove godine obilježava 10. obljetnicu održavanja u Hrvatskoj. Plesao je i žiri Svečanost je započela paradom zastava i mimohodom kroz Zelenu Lagunu prema plaži Lotosi tijekom koje su se predstavile sve […] The post Tisuće mladih iz cijeloga svijeta plešu u Poreču appeared first on Poreština.info news portal.

Osnovna škola Poreč / K. Huguesa 7 , HR-52440 Poreč / www.os-porec.skole.hr / ured@os-porec.skole.hr