Predrag Brkić

29.04.2016. 10:00
29. travnja - Svjetski dan plesa
UNESCO-ov Međunarodni odbor za ples Međunarodnog kazališnog instituta za ples ITI pokrenuo je inicijativu da se 29. travnja proglasi Svjetskim danom plesa. Kao datum odabran je dan rođenja začetnika modernog baleta i jednoga od najvećih plesnih reformatora Jeana Georgesa Noverrea.

25.04.2016. 11:14
25. travnja – Svjetski dan pingvina
Dan 25. travnja u svijetu je poznat kao Dan pingvina. Proglašen je kako bi se proširila svijest o tim zanimljivim životinjama koje život provedu na ledu Antarktika. Svjetski dan pingvina obilježava godišnju migraciju pingvina na sjever.

01.05.2016. 22:46
U Poreču održana Državna prvenstva u kickboxingu
piše: Zoran Zdelar HKBS Hrvatska državna prvenstva koja su se u subotu 30. travnja 2016. godine održala u porečkoj sportskoj dvorani "Veli Jože" okupila su čak 222 borca iz ukupno 50 klubova sa svih strana države. Na rasporedu su bili mečevi u tri discipline: low kick za seniore, point fighting za juniore te light contact […] The post U Poreču održana Državna prvenstva u kickboxingu appeared first on Poreština.info news portal.

01.05.2016. 22:21
Na Limu održano osmo svjetsko prvenstvo plufista
Na Limu je povodom blagdana Prvog maja održano osmo izdanje svjetskog prvenstva plufista. Nažalost, vremenske neprilike utjecale su na odaziv plufista iz srednjoeuropskog i južno-balkanskog prostora koji se inače u velikom broju (u prosjeku od 200 do 300 natjecatelja okupljaju na granici između mora i kopna duboko u istarskom kontinentu. Ovo je izdanje proteklo u […] The post Na Limu održano osmo svjetsko prvenstvo plufista appeared first on Poreština.info news portal.

Ministarstvo Znanosti, Obrazovanja i Sporta
29.04.2016. 16:15
Najava: Predavanja o transparentnosti u osiguravanju kvalitete u visokom obrazovanju
3. svibnja 2016. Institut za razvoj obrazovanja u suradnji s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta organizira predavanja o transparentnosti u osiguravanju kvalitete u visokom obrazovanju u utorak, 3. svibnja 2016. godine, s početkom u 9.30 sati.

29.04.2016. 10:10
Obavijest udrugama o sastavljanju izvješća o realizaciji projekta udruga sufinanciranih putem Natječaja za dodjelu bespovratnih sredstava projektima udruga u području izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2015./2016.
29. travnja 2016. Obavještavamo sve udruge čije projekte sufinancira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta putem Natječaja za dodjelu bespovratnih sredstava projektima udruga u području izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2015./2016. da se Obrazac za izvješće o izvršenju projekta udruge nalazi na mrežnoj stranici Ministarstva.

Osnovna škola Poreč / K. Huguesa 7 , HR-52440 Poreč / www.os-porec.skole.hr / ured@os-porec.skole.hr