Korisnik:
Lozinka:

----------------------

Ispis statistike od 13. 3. 2014.

Predrag Brkić

11.04.2014. 16:03
11. travnja - Dan Parkinsonove bolesti
Parkinsonova bolest uzrokuje usporenost pokreta, ukočenost mišića i zglobova. Tri glavna simptoma bolesti su drhtanje, ukočenost mišića i usporenost pokreta. Parkinsonova bolest je vjerojatno najpoznatiji neurološki poremećaj kretanja, od kojeg u Europi boluje više od milijun ljudi.

07.04.2014. 11:46
7. travnja - Svjetski dan zdravlja
Svjetski dan zdravlja slavi se 7. travnja svake godine pod pokroviteljstvom Svjetske zdravstvene organizacije (WHO). Ovaj dan se obilježava kako bi se izgradila svijest o određenoj temi koja je vezana za zdravlje čime bi se skrenula pažnja na prioritetna područja koje su briga Svjetske zdravstvene organizacije.

21.04.2014. 15:22
Otvoreni porečki hoteli Zagreb i Materada
Riviera Adria je u rekonstrukciju hotela Zagreb uložila 53 milijuna kuna, a Plava laguna u šminkanje Materade investirala 20 milijuna kuna Porečki hoteli Materada i Zagreb te nova moderna šetnica i plaža u Rovinju podno hotela Lone i Monte Mulini spremno ovoga vikenda dočekuju goste. Hotel Materada porečke Plave lagune već je na nekoliko dana [...]The post Otvoreni porečki hoteli Zagreb i Materada appeared first on Poreština.info news portal.

21.04.2014. 15:14
Pozivamo Vas na svečano proglašenje pobjednika i otvaranje izložbe selektiranih radova ovogodišnjeg fotografskog natječaja PhotoCITY, u organizaciji našeg kluba. Ovaj događaj započinje u četvrtak, 24.04.’14. u 19:30, u galeriji ‘Placa’ u Sv.Lovreču. Da podsjetimo: foto-natječaj proveden je četvrtu godinu zaredom, svake godine sa određenom zadanom temom, i uz definiranje specifičnih uvjeta natjecanja. Ove godine natječaj [...]The post U četvrtak, 24. travnja, proglašenje pobjenika i otvaranje izložbe selektiranih radova foto natječaja PhotoCity u Sv. Lovreču appeared first on Poreština.info news portal.

Ministarstvo Znanosti, Obrazovanja i Sporta
17.04.2014. 16:45
Javni poziv za plaćanje članarine u međunarodnim znanstvenoistraživačkim tijelima (MZIT)
Rok: 15. svibnja 2014. Sukladno ovom Javnom pozivu, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta dodjeljivat će financijske potpore javnim znanstvenim institutima i javnim sveučilištima za plaćanje članarine u međunarodnim znanstvenoistraživačkim tijelima (MZIT ) za 2014. godinu.

17.04.2014. 16:07
Najava natječaja - Osiguravanje pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama
17. travnja 2014. Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta planira, u okviru Operativnog programa Razvoj ljudskih potencijala 2007.-2013., tijekom svibnja 2014. godine, objaviti poziv na dostavu projektnih prijedloga Osiguravanje pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama iz područja socijalnog uključivanja u obrazovanje. Za financiranje projekata u okviru Poziva raspoloživ je iznos od 30.800.000,00kn. Financiranje je osigurano iz sredstava Europskog socijalnog fonda (ESF) te u okviru Državnog proračuna Republike Hrvatske.