Predrag Brkić

25.05.2016. 09:30
25. svibnja - Međunarodni dan sporta
Međunarodni dan sporta, obilježava se svake posljednje srijede u mjesecu svibnju kao velika svjetska sportska manifestacija u kojoj se gradovi iz različitih država natječu tko će atraktivnijim i bogatijim programom privući veći broj sudionika.

25.05.2016. 09:11
25. svibnja - Međunarodni dan nestale djece
Međunarodni dan nestale djece obilježava se od 1983. godine svakog 25. svibnja čime se odaje počast nestaloj i pronađenoj djeci ali i podiže senzibilitet građana po pitanju ovog fenomena.

26.05.2016. 11:51
Maturant Filip Matković iz Kaštelira ponovno prvak države u astronomiji
Od 9.5. - 11.5.2016. održano je u Omišu državno natjecanje iz astronomije. Filip Matković, učenik 4. razreda klasične gimnazije Pazinskog kolegija, inače iz Kaštelira, i ove je godine  ponovno sudjelovao, te kao i prošle godine postao državni prvak. Natjecanje se sastoji iz pisanja testa znanja i izrade praktičnog rada. U jednoj i drugoj  kategoriji bio […] The post Maturant Filip Matković iz Kaštelira ponovno prvak države u astronomiji appeared first on Poreština.info news portal.

26.05.2016. 11:48
Svečano otvoren osmi DanceStar !
20 zastava vijorilo je jučer u porečkoj Zelenoj Laguni na ceromonijalnoj paradi svečanog otvorenja jednog od najvećih svjetskih plesnih natjecanja, a čak 5 tisuća plesača iz cijelog svijeta očekuju još četiri burna natjecateljska dana puna plesa, emocija i strasti - jer samo najbolji dobit će titulu svjetskih prvaka! Južnoafrička Republika, Rumunjska, Mađarska, Slovačka, Njemačka, Austrija, […] The post Svečano otvoren osmi DanceStar ! appeared first on Poreština.info news portal.

Ministarstvo Znanosti, Obrazovanja i Sporta
25.05.2016. 17:54
Komentar ministra Šustara: Kurikularna reforma ide dalje
25. svibnja 2016. PREDRAG ŠUSTAR, ministar znanosti, obrazovanja i sporta:"Kurikularna reforma ide dalje i u tome je dobila jednoglasnu potporu Vlade Republike Hrvatske. Ne prihvaćam zatraženo razrješenje ekspertne radne skupine. Ukoliko smo uistinu posvećeni provedbi cjelovite kurikularne reforme, preuzmimo odgovornosti koje su nam povjerene. Predrag Šustar"

25.05.2016. 15:19
Poziv na konferenciju za medije
27. svibnja 2016. U petak, 27. svibnja 2016. godine u 10 sati ministar znanosti, obrazovanja i sporta održat će konferenciju za medije u prostorijama Ministarstva (dvorana u prizemlju, Donje Svetice 38).

Osnovna škola Poreč / K. Huguesa 7 , HR-52440 Poreč / www.os-porec.skole.hr / ured@os-porec.skole.hr